Zasedací pořádek na svatbě

Spousta z nás už někdy byla na svatbě. Určitě si pamatujete, že všechno mělo svoje místo. Je potřeba mít vše připravené předem a tak, aby si hosté nemohli splést třeba zasedací pořádek. Ten je velmi důležitý, a ač se to tak nemusí zdát, díky zasedacímu pořádku může být celá svatba v klidu. Někdy se bohužel stane, že se rodiny snoubenců příliš v lese nemají, a nebo se nemusí třeba jejich přáteli. Je to bohužel poměrně častá situace, kterou je potřeba vyřešit ještě před svatebním dnem. Lidi nepředěláte, takže máte dvě možnosti – pozvat si na svatbu jen svědky a vzít se na radnici, a nebo se postarat o to, aby spolu hosté, kteří se nemusí, příliš nepřišli do kontaktu. V tom vám může pomoct jmenovka Svatba-oznameni, kterou jednoduše dáte každému tam, kde má sedět. Díky tomu nevzniknou přímo u stolu zmatky ohledně toho, kdo má kde sedět. Hosty posadíte tak, aby u sebe seděli ti, kteří si mají co říct. Zabráníte tak i trapnému tichu, které na svatbě určitě nikdo nechce.

jmenovka ženich

Jaký design zvolit?
Mnoho nevěst chce dokonalou moderní svatbu, na kterou bude každý rád vzpomínat. Proto si část papírenského zboží nechávají vyrobit ve stejném designu. To znamená, že pokud je vaší svatební kyticí například lilie, můžete si nechat udělat i svatební oznámení s liliemi, a k tomu si nechat vyrobit menu, které se dává na každý talíř, program, který se dává na každý stůl, a samozřejmě i na jmenovky. Díky tomu bude celá svatba sjednocená a bude to vypadat skvěle.

jmenovka svatba

Sledujete trendy?
Každý rok je v módě něco jiného, a platí to i pro svatby. V současné době jsou oblíbené různé stodoly nebo zahradní http://www.zcjh.cz/ sály, stoly pro pár lidí, eukalypt a také prskavky a vysoké svícny. Nemusíte mít na své svatbě všechno co měli ostatní, ale můžete se jinými svatbami nechat inspirovat. Prohlédněte si fotografie svateb na sociálních sítích a určitě najdete něco co vás zaujme.