Kočárek jako skvělý parťák dnů s dětmi

Jaké máte priority, když nakupujete dětské zboží? Je to kvalita a pohodlnost? Za mě jasná volba! To jsou hlavní důležité faktory či podmínky při nákupu věcí pro děti. Co se týká těch nejmenších, na kvalitu a komfort dbám ještě o něco více. Potřebuji věci, které budou spolehlivé při každodenním používání. Každý má ale jiné požadavky. Někdo pro dítě koupí oblečení z druhé ruky naprosto v pohodě, jiný člověk by takové věci nikdy nekoupil a poohlíží se jedině po nových kouskách oblečení po obchodech nebo e-shopech. A co kočárky Tady určitě záleží na tom, v jakých situacích a na jakém terénu ho budeme využívat.

Žena s kočárkem

Pokud chceme obyčejný kočárek na balkón či zahradu, postačí kočárek bazarový, který bude dostatečně zachovalý. Pokud v něm bude děťátko pouze spát a nemáte v plánu s ním vyjíždět na delší trasy, je to v pořádku. Když budete jezdit spíše po městě, tedy chodnících, náměstí, pěších zónách a cyklostezkách, můžete zvolit otočná kolečka. Lépe se Vám s kočárkem bude manipulovat. Existují i takové, které mají funkci takzvaného zaseknutí otočných koleček. To znamená, že zůstanou rovně a Vám se tak lépe projede horším terénem, kterému se nevyhneme například v zimě nebo na polní cestě.

Muž s kočárkem

Pokud ale plánujete delší túry přírodou nebo bydlíte na vesnici, kde je na cestách horší terén, doporučila bych Vám kočár s velkými koly, které jsou pevně přidělané. Žádný terén Vás pak nezastaví. Pro miminka jsou vhodné hluboké korbičky, po starší pak sportovní kočárek. Koupíte je zvlášť a nebo rovnou v kombinaci, kdy pak jen budete měnit sestavení dle potřeby? Kombinace kočárků jsou velice praktické. Takový kočárek 3v1 je skvělý v tom, že kromě hluboké korbičky a sportovního kočárku, je k dispozici ještě autosedačka. Tu samozřejmě využijete, pokud vlastníte auto nebo na občasné nárazové cesty. Autosedačku lze i přidělat na konstrukci kočárku a pohodlně vést spící dítě.