Fotovoltaika pro váš rodinný dům


V rámci snížení spotřeby energií v domácnostech a zároveň snížení vypouštění emisí do ovzduší připravuje Ministerstvo životního prostředí pro spotřebitele různé druhy dotačních programů. Program Nová zelená úsporám se mimo jiné týká i dotací na zřízení fotovoltaiky. Může jít o solární ohřev vody pomocí FVE – program se nazývá Nová zelená úsporám Light, a týká se domácností s nízkými příjmy. To znamená zejména seniorů a domácností, které pobírají příspěvek na bydlení. Žádost mohou vlastníci nemovitostí podávat do konce roku 2024. Příspěvek na FVE může činit až 90 tisíc korun a může být vyplacen zálohově.

Instalace solárních panelů

Od 15. února 2024 byly provedeny změny v podpoře fotovoltaiky v programu NZÚ:

  • Při instalaci fotovoltaiky bez zateplení RD můžete čerpat dotaci až 160 tisíc korun.
  • Za instalaci fotovoltaiky v kombinaci se zateplením, se započtením bonusů 40 tisíc, dosáhnete na dotaci ve výši až 200 tisíc korun.
  • Dotace až 125 tisíc na tepelné čerpadlo s ohřevem vody, připojené na fotovoltaiku
  • Nově bonus za FVE, která zajistí ohřev vody, a to ve výši 10 tisíc korun
  • Změna jednotkové výše dotace na FVE:

o základní podpora 35 tisíc nebo 60 tisíc korun při využití tepelného čerpadla

o za 1 kWp instalovaného výkonu – 8 tisíc korun

o za 1 kWh el. akumulačního systému – 8 tisíc korun

Fotovoltaické panely na venkovském domě

Návratnost investice do fotovoltaiky závisí vždy na konkrétních podmínkách a okolnostech. Obecně lze říct, že se pohybuje mezi 5-7 lety. Elektřinu využijete na provoz spotřebičů ve své domácnosti a také na dobíjení elektroauta; přebytky vám mohou ohřívat vodu, anebo si je uložíte do fyzické baterie na později. U některých dodavatelů je možné si uložit energii i ve virtuální baterii. Žádost lze podat až do konce roku 2030. Nárok na dotaci mají stavebníci a majitelé nového rodinného domu i vlastníci stávajících nemovitostí. Přáli byste si FVE instalovat a nevíte si rady? Naše společnost JOYCE ENERGIE vám poskytne komplexní řešení. A to od individuálního návrhu fotovoltaické elektrárny, až po stavbu včetně optimalizace spotřeby i výroby. Vyřídíme také veškerou administrativu, a navíc vám zajištění dotace smluvně garantujeme. Následně pro vás zajistíme servis i případné rozšíření elektrárny o další panely. Zda se vám investice do fotovoltaiky vyplatí, se můžete dovědět snadno. S námi můžete získat přístup k fotovoltaické kalkulačce a po vyplnění krátkého dotazníku vám naši špičkoví experti spočítají náklady a také to, jak rychle se vám tato investice vrátí.

Kvalitní propagace i pro vaši firmu


Marketing je nedílnou součástí podnikání. Existuje spousta možností jak firmu propagovat, ale některé možnosti jsou zastaralé a dnes už nemají tak velký efekt jako v dobách svého vzniku. Velice populární je v současné době online marketing, který využívá internet a internetové vyhledávání. Nejspíš si nedokážete představit moc věcí, které by vám mohou pomoct s rozvojem vaší firmy. Od toho je tu digitální agentura, která vám vysvětlí jak všechno funguje a co vám může pomoct. Jednou z možností která vám pomůže propagovat firmu, je správa sociálních sítí. Sociální sítě mají opravdu velkou moc a když se správně nastaví marketing na sítích, lze očekávat opravdu velké výsledky.

online marketing

Kvalitní marketingová agentura vám nabídne mnohem víc než jen loga a reklamní letáky. Spoluprací s opravdu dobrou agenturou získáte daleko víc. U nás najdete jak reklamní tiskoviny, tak práci na webu a sociálních sítích. Připravíme vám marketingové portfolio, které bude obsahovat přesně to, co vaší firmě pomůže aby byla vidět. Můžeme vám vytvořit webové stránky, které můžeme dostat na první místa vyhledávačů nebo vám můžeme spravovat sítě. Je toho hodně, co vám může pomoct s propagací.

internet web

Firma která nemá propagaci, nemá budoucnost
Propagace firmy je opravdu důležitá. Firma která nemá propagaci, nemá ani možnost jak by mohla být vidět. A firma která není vidět, nezíská nové zákazníky tak snadno, jako firma která má aktivní marketing, který využívá spoustu nástrojů k získání zákazníků. Důležité je nepodceňovat marketing, protože jeho síla je obrovská. Vložte důvěru do našich rukou a sledujte jak se o vaši firmu začínají zajímat noví lidé, kteří hledají právě to co vy nabízíte. Jsme specialisté, kteří ví jak docílit většího zájmu o vaši firmu, využijte toho a sledujte jak rostete i po letech, kdy působíte na trhu.

Dodávka pro více účelů


Dodávky mohou sloužit různým způsobem a každý je může využívat jinak. Jen si to představte, kolik je možností, jak si můžete svou dodávku upravit a využívat ji. Když jí necháte v původním stavu, jedná se o dopravní prostředek, do kterého se vleze více lidí a můžete tak cestovat na dovolenou, nebo někam za kulturou ve více členech. Jsou různě prostorné dodávky, ale budete mít jistotu, že se do ní vleze více lidí než do osobního vozu. Dodávkou tak na výlet můžete vzít celou rodinu i babičkou a dědečkem. Může vám tedy sloužit, jako dopravní prostředek, kam se vleze více lidí. Není to malý autobus, ale může se tomu v některých případech podobat.

půjčovna dodávek

Budete mít luxusní a pohodlný převoz, ve kterém se budete cítit dobře. Když váš vůz zklame, můžete si dodávku vypůjčit v půjčovně dodávek Rentcarservice.cz. Další možností může dodávka být pracovní, kdy vám bude sloužit při vašich pracovních úkolech. Většinou je pomocníkem dělníkům nebo i truhlářům, stavařům a všem technikům, kteří ke své práci potřebují nějaké vybavení na práci. Například takový zedník bude potřebovat materiál, kterým nahazuje zdi a vytváří něco nového a taky potřebné kbelíky a lopatky a vše možné. Je toho opravdu hodně a v dodávce na to je dostatek místa, který ideálně využijete.

půjčovna dodávek

Někdy vám přijde i málo prostoru v takové dodávce, kterou máte na práci a to jen pro to, že není čas si v ní pěkně všechno srovnat a mít v dodávce vytvořené přihrádky a potřebné šuplíky na váš materiál. Jednoduše to do vozu naskládáte a doufáte, že pak všechno najdete, ale ideálně upravená dodávka pro zedníka je s pracovními policemi, místem na nářadí a místem na materiál potřebný na stavbu. Není toho zrovna málo, když se pustíte do práce. Poslední možností může být dodávka jako obytný vůz, kterým cestujete po světě na soutěže vašich mazlíčků nebo jen tak pro radost. Dodávky se dají krásně přizpůsobit na jednoduché obydlí, kde se vyspíte, uvaříte si oběd a zajdete si na záchod. To vše jde udělat z klasické dodávky, ale musíte být zruční a mít ten správný zápal anebo to svěřit někomu, kdo už s předěláním vozu má nějaké zkušenosti.

Péče o bazén


Máte také na zahradě bazén? Pokud ano, tak jste určitě také už nakoupili nějakou bazénovou chemii anebo další věci, které budete potřebovat, aby váš bazén byl vždycky stoprocentně v pořádku. Nemám ráda, třeba když si pořídím něco a potom se o to nestarám. Několikrát se mi tohle už stalo. A to hlavně byla zahradní sekačka. Zahradní sekačku jsem si pořídila úplně novou z nějakého kvalifikovaného servisu. Jenomže bohužel jsem ji vždycky byla líná uklidit. Takže mi několikrát zmokla a potom samozřejmě to ostří, ty nože byly zrezivělé. A potom jsem to celé musela vyměňovat.

I moje dcera je celá po mě. Miluje bazén.

Takže od té doby si dávám opravdu veliký pozor, co kde a jak skladuji a jestli si schovává všechny své věci. A od té doby, co jsem si pořídila také s partnerem na zahradu bazén, tak jsme také chtěli ho nějak zastřešit. Výprodej zastřešení bazénu jsme potom hledali na internetu téměř každý den, třeba i šestkrát denně, protože jsme chtěli opravdu to nejlevnější zastřešení našeho bazénu. A když jsem potom na webové stránce bumerang.cz našla akční nabídky a výprodeje na zastřešení bazénu, byla jsme opravdu v sedmém nebi, ne-li v osmém nebi. Takže s partnerem jsme ani neváhali a řekli jsme si, že tam se jednoznačně musíme dostat.

Každý člověk má rád dovádění v bazénu.

Tak jsme tam zavolali a řekli nám, že ještě některé výrobky mají, že nejlevnější zastřešení bazénů stále u nich platí. Je to ale jenom omezená akční nabídka. My s partnerem jsme byli opravdu překvapeni, že jsme tohle stihli hned, protože už za dva dny tato akční nabídka na nejlevnější zastřešení bazénů by už skončila. Jednoduše by zanikla a my bychom potom z toho museli platit asi plnou taxu. Vůbec nevím, jak by to bylo, protože mě by se absolutně nechtěla dát plná částka za to, že by se nám úplně celý bazén zastřešil. Ale co bychom měli dělat? My bychom tohle je jednoduše museli vzít, protože už nám tam dvakrát spadla kočka a řeknu vám, že kdyby tam spadla potřetí, tak už asi nebude mít takové štěstí, že by to přežila. Nějak se z toho prostě dostala a my jsme byli rádi, že jsme potom další den nemuseli z našeho oblíbeného bazénu tahat mrtvou kočku.

Potřebujete stavební firmu?


Pokud potřebujete stavební firmu, pak věřte, že v dnešní době nebude žádný problém nějakou tu stavební firmu sehnat. Mnoho lidí má strach z toho, že žádnou firmu neseženou. Dnes to ale skutečně není vůbec problém.

Například v Ostravě existuje hned několik stavebních firem, které můžete kontaktovat. Je dost možné, že i vy najdete takovou firmu, pomocí které nebude problém zrealizovat to, co zrealizovat chcete.

Je mnoho lidí, kteří už dlouho touží po vlastním domě. Najde se jen málo těch, kteří se pustí do stavby domu zcela sami. Pokud se do něčeho takového sami pouštět nechcete, bylo by vhodné, abyste nějakou tu stavební firmu kontaktovali a to co nejdříve.

velký stroj

Určitě i vám se podaří sehnat firmu, která pro vás zrealizuje přesně to, co si přejete. Rozhodně se nebojte vybrat si takovou, která na vás udělá nejlepší dojem.

Dnes existuje spousta firem, které mají velmi pěkné recenze. Takových firem není na škodu se držet a to proto, že se u nich nemusíte ničeho obávat. Firmy, které nemají příliš dobré recenze je kolikrát lepší nekontaktovat a to proto, že by se mohlo stát, že budete muset řešit nějaké problémy, které jste vůbec řešit nemuseli.

žlutý stroj

Samozřejmě pokud má firma jednu negativní recenzi, nemusí to ještě znamenat, že není dobrá. Mohl být problém v tom, že se investor nebyl schopný se stavební firmou domluvit a rozhodl se dát dané firmě negativní recenzi. Je ale dobré dát si pozor, pokud negativních recenzí uvidíte více. V takovém případě by něco mohlo být špatně.

Podívejte se i vy po stavební firmě Ostrava stavby-basel, která vám pomůže zrealizovat přesně to, co je zapotřebí. Mnohdy se takové stavební firmy ničeho nezaleknou, takže nemusíte mít obavy. Na konec může vše dopadnout tak, že již velmi brzy budete mít zrealizováno to, co zrealizováno mít chcete.

Je ale dobré se po takové firmě podívat a to co nejdříve.

Kvalitní internetová aplikace


Víte co je webová aplikace?
Internetová aplikace je aplikace, která je umístěná v online světě. V podstatě to může být přihlašovací systém do knihovny, do fitness centra, může jít o správu https://www.mpo.cz/cz/zahranicni-obchod/licencni-sprava/ studentů a jejich studia, může to být v podstatě cokoliv. Vytvořit opravdu dobrou webovou aplikaci samozřejmě zabere nějaký čas, a pokud hledáte někoho kdo vám zpracuje kvalitní aplikaci a uvede ji do provozu, jste u mě správně.

vývoj blockchain

Vývoj takové aplikace je většinou otázka několika týdnů až měsíců, protože se musí zohlednit nejen požadavky klienta, ale i možnosti a také se musí vyzkoušet zda všechno funguje jak má. Vývoj a následné testování je proces, který se nesmí uspěchat, a proto pokud potřebujete vytvořit aplikaci, vždycky oslovte tvůrce aplikací co nejdříve. Není dobré vývoj uspěchat, protože by mohlo dojít k chybě, která by celou aplikaci mohla poškodit.

code program

Jistě nějakou znáte
Webové aplikace jsou velice populární už celou řadu let. Díky nim fungují například i vysoké školy, které pomocí těchto aplikací spravují studentské systémy napříč celou republikou. I vy je nejspíš používáte, i když si to možná ani neuvědomujete. Jde o snažší ovládání určitých záležitostí, což můžete potřebovat i vy jako soukromá osoba nebo podnikatel. Webové aplikace jsou tu pro to aby nám usnadňovaly život, proto není potřeba se jich obávat. Důležité je abyste si vývoj webových aplikací nechali zpracovat od profesionála, který už jich má pár za sebou a tak dokáže odhalit i sebemenší chybu.

Vyvinout opravdu dobrou internetovou aplikaci rozhodně není jednoduché, a vývojáři se to učí mnoho let. I proto možná budete mít problém sehnat někoho, kdo bude mít aktuálně čas, protože schopných vývojářů zase tolik není. Sledujte recenze a spokojenost klientů jednotlivých vývojářů, to vám hodně napoví o rychlosti a kvalitě práce.

Vykouzlená svatba snů


Svatba je tím nejkrásnějším, co můžeme zažít. Protože každá žena se těší na ten svůj velký den, dnes si obleče ty krásné bílé šaty a bude vypadat jako dokonalá princezna. Každá žena chce vypadat na svatbě jako princezna, proto je nejdůležitější udělat ze sebe princeznu. Ale samozřejmě taková svatba obnáší také mnoho starostí a mnoho věcí. Protože je potřeba připravit nejenom své svatební šaty a abyste vypadala dokonale. Ale potřeba je prostě připravit i zároveň celý stůl, občerstvení a prostě kam půjdete, a kde to chcete mít a prostě opravdu je toho tolik, že se to nedá ani napočítat. Rozhodně určitě každý si plánuje třeba, jak by si tu svatbu představoval, co by tam chtěl mít.

Svatba

A napadlo vás někdy si pozvat kouzelníka na svatbu? Někoho to možná nenapadlo, ale určitě to je správná volba a hned vám řeknu proč. Takový kouzelník nám svatbu vykouzlí dvojnásobně mnohem krásnější. Protože rozhodně se nebudete nudit a rozhodně bude kouzlit, aby svatba byla vaše co nejkrásnější. Záleží na vás, na jak dlouho si kouzelníka pozvete, ale když ho tam budete mít úplně celou svatbu, tak to není jenom tak k zahození, protože vám bude kouzlit celou svatbu od vašeho začátku až do vašeho konce.

Chlapi a střih vlasů

Takže rozhodně nad kouzelníkem neváhejte, protože rozhodně by na té svatbě měl být a může kouzlit jak s nevěstou, tak se ženichem, tak s lidmi okolo. Takže prostě rozhodně se dohodněte, zdali všichni souhlasíte s kouzelníkem. A rozhodně si vykouzlete pořádnou svatbu, kterou si budete přát, protože když si vykouzlíte tu nejkrásnější svatbu s kouzelníkem, tak věřte, že vaše svatba bude fungovat a bude navždy krásná, protože kouzelník vás okouzlí jeho kouzly a třeba vám vykouzlí svatbu až do konce vašeho života. Takže nikdy nepodceňujte kouzelníka, protože víte, že kouzlit umí. Přesvědčte se taky a určitě se pobavíte.

Jak najít zboží podle vašich představ


Chystáte se otevřít si obchod a chcete začít podnikat jako prodejce určitého druhu zboží? Je celkem jedno jestli si zboží budete sami vyrábět a nebo vozit třeba ze zahraničí, důležité je vědět jak být vidět v záplavě jiných obchodů, kde se dá sehnat téměř cokoliv. Ještě před pár lety by člověk neřekl že bude moct nakupovat online i potraviny, a stačil jeden vynalézavý člověk, a rázem vzniklo několik platforem, které vám umožňují nakupovat potraviny až s dovozem domů. Dokonce si pro ně ani nemusíte jet.

notebook google

Jestli chcete mít obchod, v dnešní době jen velice těžko uspějete bez e-shopu. Většina lidí hledá zboží online, a to i když si jej chtějí přijít osahat nebo prohlédnout osobně do obchodu. Je dobré si o zboží něco přečíst online a pomocí srovnávače zboží si zjistit, kde se zboží dá sehnat. Srovnávače nabízí nejenom kompletní přehled o tom kde zboží koupíte, ale také hned vidíte kolik na kterém e-shopu stojí peněz. Díky tomu si můžete vybrat kde výrobek koupíte, a pokud budete mít atraktivní e-shop i cenu, rázem budete mít zákazníky, kteří se k vám v případě spokojenosti budou i nadále vracet.

Využijte toho
Pokud máte zboží které jiné obchody nabízí jen málo a nebo vůbec, tím lépe pro vás. Můžete to využít pro svůj prospěch a vybudovat si základnu zákazníků, kteří o vás budou mluvit mezi svými přáteli a známými. Spolu s opravdu dobrým marketingem můžete rozšířit svůj obchodní potenciál, a to tak, že využijete emailový marketing. Jak funguje?

online nákupy

Sami jste určitě někdy nakupovali na e-shopu, a některé z nich mají takovou funkci, pomocí které vložíte svůj e-mail s dotazem na zboží. Některé e-shopy využívají zadaný e-mail k tomu aby vám potom rozesílaly nabídky s akčními cenami nebo novým zbožím, které jinde nenajdete. A toho můžete využít i vy. Řekněte marketingové agentuře co chcete a ona se o to postará.

Propagace pokrývačské práce na Internetu


Pamatujete se na film „Jak dostat tatínka do polepšovny“? Jedna z nejúspěšnějších komedií dvacátého století, odehrávající se v Českém ráji, dovede okouzlit překrásným a poklidným prostředím, které sice v příběhu zpočátku vyzní ze strany paní Preissové jako něco, co si ani ve snu nepředstavovala pro trávení své dovolené, ale nakonec tu mohou tvůrci filmového děje vyzdvihnout to, proč se Českému ráji zrovna tak přezdívá. V jedné z roubených chalup žije filmový otec Františka Němce Josef Karlík, který se s hrdostí hlásí ke svému řemeslu pokrývače.

pokrývačské práce

Být pokrývačem není snadné, je to fyzicky namáhavá dřina a navíc mnohdy ne zrovna bezpečná. Přesto je to práce, bez níž se neobejdeme, a které bychom si také měli považovat. Kdo z vás je pokrývačem a chystá se pokrývačství provozovat jako svou živnost, bude potřebovat dát lidem o svém záměru na vědomí, a k tomu bude nutné přistoupit s rozmyslem.

tvorba webu a SEO

Můžete si nechat natisknout letáky do schránek, vytvořit klip pro odvysílání v televizi nebo v rozhlasu, ale toto vše jsou tzv. pasivní formy reklamy, a ty se mnohdy míjí účinkem. Většina diváků a posluchačů prostě nemá zájem nechat zrovna vyměnit střešní krytinu, nehledě na to, že řada z nich bydlí v panelovém bytě. Ideální reklama je spíše taková, kterou si lidé vyhledávají sami.

Funguje to například tak, že pan Karel rekonstruuje dům a poptává pokrývače, tak si zadá do vyhledávače klíčová slova „pokrývačské práce Tábor“ nebo „výměna střešní krytiny Soběslav“ a výsledkem je zobrazení pokrývačských firem a služeb v okolí těchto dvou jihočeských měst. Vyhledávače na předních pozicích vyhodnotí ty weby, které mají skrze experta SEO ošetřené potřebné SEO parametry. Specialista SEO dobře ví, které to jsou, a jak docílit dobrých výsledků ve vyhledávání, abyste získali potřebné klienty právě vy. Jestliže se problematika SEO nepodcení, je docela pravděpodobné, že si vaše služby lidé oblíbí, a budou-li s vámi spokojeni, budou se o vaší firmě zmiňovat i v kladných referencích hodnotících serverů.

Máme na zahradě skladový kontejner


Také jste si někdy povšimli u vlakových tratí složených plechových kontejnerů pro přepravu zboží? Bývají pestrobarevné, a když se pokládají na sebe například v přístavních překladištích, může vám to vzdáleně připomínat barevné puzzle. Kontejner se vyrábí ve dvou základních provedeních, první měří na délku šest metrů a druhý dvanáct, přičemž oba dva se shodují v průřezu tvaru čtverce o hraně dva a půl metru. Možná vás napadne, že tak velká plechová krabice by mohla být dostatečně velká na to, aby se do jejích útrob vyskládal obsah malého bytu, a máte pravdu.

lodní kontejnery

Skladové kontejnery jsou ideálním úložištěm včetně objemných a těžkých věcí v situacích, jako je stěhování, vyklízení prostor, třídění předmětů anebo rekonstrukce domů a rekreačních chat. U rekonstrukce se na okamžik zastavme. Kdo se rozhodne dát do pořádku či vylepšit rodinný dům, musí počítat s tím, že půjde o náročný proces nejen z hlediska řemeslné tvorby, ale i organizačních záležitostí. Bude zapotřebí pohlídat termíny prací a jejich návaznost v časovém harmonogramu, a bude nutné se postarat i o to, kam všechny věci z domu dočasně umístit.

plavba lodi s kontejnery

Nemůžete zkrátka ponechat na podlaze nábytek, když si necháváte zhotovit podlahové vytápění. Ale i zdánlivě drobné stavební práce mohou být důvodem k vystěhování nábytku a spotřebičů kvůli prachu a možným nebezpečím při odlétávání sutin, například u vysekávání drážek pro elektrické kabely. Využijete-li pronájmu malého skladu z Prahy https://www.otpsklady.cz/, budete mít k dispozici na libovolnou (předem dohodnutou) dobu ocelový box třeba přímo u vchodu do domu. Pohodlně do něj nanosíte vše, co je třeba, a po uzamčení plechových vrat je vše uvnitř chráněno před povětrnostními vlivy. Vrata jsou také velkou překážkou pro případné zloděje, protože jde o plech, který každý pokus o vloupání bude oznamovat velmi hlasitě.