Párty stan se vám může hodit na svatbu v různých prostředích


Půjčovna párty stanů v Brně pronajímá stanové konstrukce pro velmi široký rozsah akcí, z nichž velmi časté bývají svatební oslavy. Svatby se zpravidla uskutečňují v teplém období roku a využívá se u nich situací, kdy lze posedět venku v přírodě, v hezkém prostředí, co evokuje pohodu a klid, a kde je pro oslavu ideální prostor. Mohli bychom si tu nastínit některá místa, kde se párty stan na svatbě uplatní, a kde by mohl zvýšit atraktivitu této události na maximum:

svatba v přírodě

Svatba u řeky – kde jinde by měli slavit vodáci svatbu, než v blízkosti říčního toku. Je-li to možné, pronájem prostor například ve vodáckém kempu těsně před hlavní sezónou může být skvělou motivací k senzační párty se stanovou konstrukcí a s vodáckým vybavením, které si tu můžete v blízkosti kempu užít přímo na řece. A pokud přeje počasí ke koupání, bude to svatba skutečně nezapomenutelná.

svatební obřad

Letištní plocha – některá sportovní letiště jsou umístěná v terénu velmi šikovně. Je odtud krásný výhled do okolí a otevřená plocha, kde je dostatek prostoru pro volný pohyb. Pokud si tam dohodnete pronájem alespoň části plochy, může to být krásný zážitek.

Horské chalupy – chalupa na horském svahu s vyhlídkou na horská panoramata, to je také zajímavé místo, kde by se vám mohl párty stan hodit. A chcete-li tip na taková místa, kde by se to i vám mohlo líbit, pak navštivte Pěnkavčí vrch v Krkonoších a Jelení vrchy na Šumavě, nedaleko Nové Pece, v blízkosti Lipenské přehrady.

Jízdárna – vyznavači jezdeckých sportů a obecně milovníci koní by si mohli zorganizovat svatbu na ranči nebo v jízdárně, kde je také dostatek místa pro oslavu, a kde se dá posedět venku v otevřeném a prostorném terénu. A pokud to nepřeženete s alkoholem, můžete ve svatební den využít i projížďku na koních, samozřejmě pokud to bude po technické a organizační stránce možné.