Péče o bazén


Máte také na zahradě bazén? Pokud ano, tak jste určitě také už nakoupili nějakou bazénovou chemii anebo další věci, které budete potřebovat, aby váš bazén byl vždycky stoprocentně v pořádku. Nemám ráda, třeba když si pořídím něco a potom se o to nestarám. Několikrát se mi tohle už stalo. A to hlavně byla zahradní sekačka. Zahradní sekačku jsem si pořídila úplně novou z nějakého kvalifikovaného servisu. Jenomže bohužel jsem ji vždycky byla líná uklidit. Takže mi několikrát zmokla a potom samozřejmě to ostří, ty nože byly zrezivělé. A potom jsem to celé musela vyměňovat.

I moje dcera je celá po mě. Miluje bazén.

Takže od té doby si dávám opravdu veliký pozor, co kde a jak skladuji a jestli si schovává všechny své věci. A od té doby, co jsem si pořídila také s partnerem na zahradu bazén, tak jsme také chtěli ho nějak zastřešit. Výprodej zastřešení bazénu jsme potom hledali na internetu téměř každý den, třeba i šestkrát denně, protože jsme chtěli opravdu to nejlevnější zastřešení našeho bazénu. A když jsem potom na webové stránce bumerang.cz našla akční nabídky a výprodeje na zastřešení bazénu, byla jsme opravdu v sedmém nebi, ne-li v osmém nebi. Takže s partnerem jsme ani neváhali a řekli jsme si, že tam se jednoznačně musíme dostat.

Každý člověk má rád dovádění v bazénu.

Tak jsme tam zavolali a řekli nám, že ještě některé výrobky mají, že nejlevnější zastřešení bazénů stále u nich platí. Je to ale jenom omezená akční nabídka. My s partnerem jsme byli opravdu překvapeni, že jsme tohle stihli hned, protože už za dva dny tato akční nabídka na nejlevnější zastřešení bazénů by už skončila. Jednoduše by zanikla a my bychom potom z toho museli platit asi plnou taxu. Vůbec nevím, jak by to bylo, protože mě by se absolutně nechtěla dát plná částka za to, že by se nám úplně celý bazén zastřešil. Ale co bychom měli dělat? My bychom tohle je jednoduše museli vzít, protože už nám tam dvakrát spadla kočka a řeknu vám, že kdyby tam spadla potřetí, tak už asi nebude mít takové štěstí, že by to přežila. Nějak se z toho prostě dostala a my jsme byli rádi, že jsme potom další den nemuseli z našeho oblíbeného bazénu tahat mrtvou kočku.