Když si žena obuje fetiš boty


Foot fetish (fetiš) je nejrozšířenějším druhem fetišismu na světě, ale někteří lidé si stále mezi sebou zaměňují přirozenou zálibu v částech ženského těla s fetišistickou úchylkou. Ta se totiž týká jen toho, kdo miluje pouze tělesnou část, nikoli osobnost, které náleží. Stejně, jako je normální a přirozené, že se mužům líbí ňadra a vagína, nebo třeba ženský obličej, tak je přirozené i to, že se líbí nohy a chodidla.

sedící žena

Obliba ženských chodidel je natolik rozšířená, že se nejedná jen o zlomek populace, a tak bychom jí také měli věnovat náležitou pozornost a spíše se zajímat, co a proč muže na chodidlech tolik rajcuje, a co jim navozuje slastné orgasmy.

Klenba – když si žena či dívka obuje tenisky či balerínky s plochou podrážkou a navlékne na sebe volné sportovní kalhoty od pasu až po kotníky a vyrazí do ulic, nebude žádný podnětný důvod, aby se muži zaměřili pohledem na nohy. Takovéto obutí nikoho nerajcuje, ale pokud namísto tenisek dotyčná vykročí ve fetiš botách s vysokým podpatkem, který zvýrazní kotník a hlubokou nožní klenbu, rázem se změní situace. Muže (a nejen muže) totiž přímo fascinuje hluboký klenební most, ty úžasné tvary paty, prstů a nártu, které modeloval dokonalý architekt.

ženské nohy

Růžová barva – když se pozorně zahledíte na levé ženské chodidlo, vztyčené do výšky proti vám, spatříte tu v růžové barvě vykreslené obrysy číslice 7 (sedm). Růžová barva je barvou lásky a není náhoda, že se zobrazuje právě na rtech, chodidlech, bradavkách a vagíně, což jsou nejsilnější ženské erotogenní zóny. Kombinace růžové barvy a sedmičky, jakožto šťastného čísla, je dalším silným lákadlem, co přitahuje pozornost citlivých milenců.

Ženský pot – sexuolog MUDr. Radim Uzel v jednom ze svých pojednání vysvětluje, že muži podle vůně ženského potu rozpoznají, zda je dotyčná geneticky vhodná pro plození zdravých dětí. Proto mnoho mužů vyhledává ženské vůně a libuje si v očichávání propocených triček a spodního prádla. K výraznému sexuálnímu stimulu, který zvyšuje hladinu testosteronu v krvi, tedy zcela logicky patří i vůně potu na chodidlech.