Odpočinek po práci


Tyto chvíle lze strávit několika způsoby. Jak je každému libo. Je totiž pravdou, že každý potřebuje odpočívat jinak. Ovšem relax duše i těla by měl být vždycky podobný. U každého. I když je pravdou, že někteří tvrdí, že si nejlépe odpočinou pohybem, či jinou fyzickou aktivitou. My se jim však obloukem vyhneme a podíváme se na lidi, kteří relaxují normálně, tedy například masážemi, saunou nebo vířivkou. Právě ta poslední věcička je poměrně často diskutována. Její přínos je nesporný. Pomáhá uvolnit svalstvo, prokrvuje požadované části těla a odplavuje všechno negativní, co se v člověku nalézá.

vířivka

Ale to už je záležitostí spíše psychiky nežli fyzického těla jako takového. Každý, kdo tohle už jednou prožil musí uznat, že je to požiteček a jistě si to každý rád znovu zopakuje. Není se co divit, že se nikomu nechce ven a nejraději by tam ještě zůstal. Ale všeho moc škodí, takže i tohle má svůj konec. Že se dá kvalita tohoto odpočinku regulovat to jistě každý ví a také tak činí. Mnohdy se proto vířivky nalézají v zajímavém prostředí, zapalují se vonné tyčinky nebo se nějaká vůně přidává přímo do vody. Tak lze ostatně přidat více věcí. Například kyslíkové tablety. Proč?

slečna ve vířivce

Inu, je to pro zvýšení komfortu. A také to tak slouží k dezinfekci, ke které se jinak používá většinou chlor. Jenže ten přece jen tak trochu zapáchá, takže se používá víceméně jen v rehabilitačních střediscích, kde vířivka slouží spíše léčebným účelům nežli relaxačním. Kyslíkové tablety do vířivky jsou drobátko dražší než jmenovaný chlor, takže je jasné proč. Navíc někdo nemá zápach chloru rád, nebo má při styku s takovou vodu kožní potíže, takže použití tablet tyto problémy takřka vylučuje. Máte-li doma svou vířivku, pak si tedy tyto tablety obstarejte a uvidíte, že se váš komfort zvýší. Objednejte si je tím, že kliknete na odkaz.