Konečně zábradlí

Když jsme se s přítelem stěhovali na celé léto na chatu, tak jsme ještě nevěděli, co ještě všechno budeme muset změnit. Anebo co ještě budeme muset na chatu dokoupit. A v první řadě to bylo hlavně zábradlí na balkon. Kdybyste to viděli, asi byste se chytali za hlavu! Protože balkon tam máme, který je vysoké tři metry. A zátarasy? Ty nikde! A vy si možná říkáte, že tři metry není nic moc, ale vemte si, kdybyste toho spadli dolů. Tam už je jenom beton. A záhonky s květinami. Uvědomte si, kdybyste z toho balkónu spadli a polámali potom všechny kytky v záhonku. Samozřejmě, že tohle myslím jako vtip, ale vemte si, kdybyste místo kytek polámali sami sebe.

Máme pěkné zábradlí.

Tohle by byl opravdu veliký horor a taky vůbec nechápu a nevím, kdo by za to nesl odpovědnost. Protože když jsem se tak koukla, tak ta chata neměla vůbec nikdy žádné zábradlí. Nikdy tam nebyly žádné stopy toho, že by tam bylo zábradlí anebo alespoň nějaká zábrana. Prostě tam nebudu vůbec nic. Takže když jsme potom s přítelem zajeli opět na chatu a uviděla jsem to tam, tak jsem mu hned řekla, proč tady není žádné zábradlí, protože tady zábradlí by být mělo. A opravdu chybí tady. Protože jsme také chtěli na naši chatu vzít kamarády, takže si myslím že, že bezpečnost je tady opravdu na prvním místě.

Zábradlí je pevné.

A když se mě přítel ptal, jestli tohle nechci zařídit sama, tak jsem mu řekla, že klidně ano, protože jsem se podívala na webové stránky artsmith.cz, kde také nabízejí kvalitní pevné kované zábradlí na balkon. A chtěla jsem hlavně kované zábradlí na balkon, protože kov je podle mého názoru opravdu pevný materiál a také se velice lehce udržuje. Příteli jsem tedy řekla, že jsem na webu už našla krásné kované zábradlí na balkon, takže on byl spokojený, že už nic řešit nemusí. Tady alespoň jde vidět, že my ženy vyřešíme vždycky všechno dříve a hned. A to včetně kovaného zábradlí na balkon.