Moudrá partnerka vás od generické Viagry odradí


Máte-li vedle sebe spolehlivou a milující ženu, která vás má ráda bez podmínek, a akceptuje vás takové, jací jste, pak je to ta největší výhra v životě. K čemu vám bude tučné bankovní konto a několik nemovitostí, pokud budete žít s vypočítavou a bezcitnou potvorou? Tímto jsme vám chtěli mírnou formou naznačit, jak důležitý je výběr partnerky do vztahu, pokud chcete spolu žít delší dobu, a třeba natrvalo až do smrti.

dámské kalhotky

Kvalitní partnerku poznáte i podle toho, že se vám s maximální péčí věnuje i v době, kdy se vám nedaří, a potřebujete oporu. Například, pokud se nedostavuje erekce, a váš sex nestojí za nic. Pouhá snaha vaší dívky či ženy však nestačí, zde je také nutné něco vědět a umět si s těmi informacemi poradit.

pevný dívčí zadek

Jedním z nejdůležitějších momentů při ztrátě erekce je změna jídelníčku. Může se to zdát až nepochopitelné, ale docela prostá výměna bílého pečiva za celozrnné, cukrovinek za směsi sušeného ovoce s různými druhy oříšků, masa a uzenin za pestře připravené luštěniny a alkoholických drinků za minerálku s hořčíkem a křemíkem dělá doslova divy. Přidejte k tomu větší porce zeleniny a vhodné suplementy, například řasu Kelp, Chlorellu a Spirulinu, a budete sexuálním přeborníkem i bez generické Viagry Erectmax.

Další potíž, která snižuje hladinu testosteronu a naopak pozvedává adrenalin, je stres. Všimněte si, jak nám některé subjekty rafinovaně předkládají, co je skvělé, a co se vám určitě bude líbit, přitom je to leda tak hodné vyhození do kontejneru s odpadky. Kupříkladu tzv. energetické drinky a adrenalinový sport. Obojí natolik zvýší hladinu stresových hormonů, že vám pak zvadne nejen erekce, ale i řada přirozených životních funkcí. Příliš mnoho stresových hormonů z vás udělá trosku, dejte si na to pozor a naopak se stresu vyhýbejte a užívejte byliny, co vám pomohou snížit výskyt stresových hormonů a zvýší testosteron, jako například Maca peruánská nebo Korejský ženšen.