Léto má i nevýhody


Každý rok s sebou léto přináší nejednu bouřku. Mnohdy se s nimi setkáváme už na jaře. Velká horka jsou ideálními podmínkami pro jejich vznik. Když je bouřka menší, ničemu to nevadí, ale opravdu silné bouřky s velkým deštěm a silným větrem dokážou napáchat mnoho škod. Často se stává že silný vítr shodí strom na dráty vysokého napětí, čímž dojde k odříznutí často i stovek tisíců domácností od proudu. A v době, kdy má mnoho lidí jen elektroauto, je to o to větší problém, protože ani neodjedou do práce, pokud si zapomněli auto dobít po cestě.

montáž panelů

Elektřinu zkrátka potřebujeme, a pokud ji nemáme několik hodin, už to pro nás znamená spoustu problémů. To že si pár hodin nepustíme televizi asi nikoho příliš neomezuje, ale že si nemůžeme připravit jídlo nebo nabít telefon, už je horší. Pro takové případy se hodí fotovoltaika s baterií, pomocí které si vyrobíte vlastní elektřinu a uložíte si ji do baterií na později. Tato elektřina se vám bude nejvíc hodit právě v těchto situacích, kdy nepůjde proud.

  • Snížíte náklady

Nikomu neuniklo, že poslední roky se zdražuje všechno, a to opravdu hodně. Výjimkou není ani elektřina, kterou používáme denně. Mnozí lidé se snaží snížit svou spotřebu třeba pořízením energeticky úspornějších spotřebičů, ale to nestačí. Ideálním řešením je pořízení solárních panelů, které vám vydrží dlouhé roky, a díky kterým budete energetiky soběstačnější. Ulevíte tím také dodavateli a síti, protože budete ze sítě odebírat méně proudu.

panely střecha

  • Vysoká investice

Je všeobecně známé, že montáž solárních panelů není nejlevnější záležitost, ale rádi vám připravíme nejen nabídku na míru podle vaší spotřeby a možností, ale také vám předložíme propočet návratnosti a pomůžeme vám získat i dotace, které mohou pokrýt velkou část pořizovacích nákladů. Právě díky nim roste zájem o solární panely.