Dárek od srdce

Ženy mají rády, když se líbí. A chtějí se líbit nejenom sobě, ale i všem okolo. Rády dělají dojem na ostatní. A jak jej udělat? Vcelku jednoduše. Chce to starat se o sobě, dobře vypadat a dobře se oblékat. A k oblečení patří doplňky, mezi které se řadí i šperky. Někdo si pod pojmem šperk představí bižuterii, někdo nepovažuje za šperky nic jiného než drahé kovy a kameny. A právě drahé kovy a kameny jsou šperky, které nejsou příliš finančně dostupné.

náramky na ruce

Jak své milované dopřát šperk?
Nemusíte být Rotchild, abyste mohl své milované ženě darovat nějaký ten šperk. Samozřejmě že platina v kombinaci s brilianty nejvyšší čistoty vyjde na pěkný balík, ale lze koupit i něco levnějšího. Klasické šperky už mnoho žen nenosí, protože jsou to většinou památky na babičky, a tak jsou tyto po generace předávané šperky raději uložené v krabičce, kde se jim nic nestane. I tak se ale chce žena něčím ozdobit. Dnes existuje celá řada cenově dostupných šperků, které jí můžete dát, i pokud nevyděláváte majlant.

láska náramek

Velmi oblíbeným kouskem šperku je například náramek se jménem. Jako dárek jej dávají muži například za narození dítěte. Je to krásná upomínka na to nejcennější, co lidé mají – na své děti. V klenotnictvích najdete jen sériově vyráběné kousky, které jsou většinou v jednom stylu. Nenajdete tam nic moc originálního, a když už náhodou na nějaký hezký kousek narazíte, většinou je jeho cena nepoměrně vysoká. Potom už je lepší nechat ženě svého srdce vyrobit šperk na zakázku. Vyjde levněji než běžné šperky ze zlatnictví a ještě jí ukážete, jak vám na ní záleží, protože si dáte tu práci s návrhem přímo pro ni. Vybrat si můžete druh písma, velikost, druh kovu i případné přízdoby. Všechno si můžete zvolit online, takže vždy hned uvidíte výslednou cenu, a případně podle ní některé položky vyměnit za levnější.