Umělá krása

Věděli jste, že krása se dá také uměla vytvořit? A to hlavně myslím tím, že člověk může jít taky na plastickou operaci. Sice si říkáte, že plastická operace škodí a že někdy to nedopadne ani dobře. V tomhle vám dávám samozřejmě za pravdu. Protože všichni víme, jak jsou na tom celebrity a různé filmové hvězdy anebo zpěvačky a zpěváci. Jak potom dopadnou, když to přeženou s plastikami. Abych pravdu řekla, já žádnou plastiku nemám. A říkám jen prozatím, že nemám žádnou plastiku. Protože je mi zatím třicet pět let a vím do budoucna, že bych si plastiku nějakou nechala udělat.

Krásu vnímáme každý jinak.

A to hlavně takovou, že bych si nechala odstranit přebytečná oční víčka, která by mi vadila při zraku a také by mi to vadilo jako esteticky. A taky jsem si říkala, že bych si nechala udělat facelift, a to je asi tak všechno. Také jsem ještě přemýšlela, že bych si nechala udělat lepší prsa, protože po dvou dětech to už není takové, jak to bylo, když mi bylo třeba dvacet let. A tady bych asi končila, tady je to asi tak všechno. Opravdu nemám ráda, když třeba má někdo desetinásobně zvětšené rty. A opravdu nevím, co je tohle za módu, protože když se kohokoliv se ptám na názor, jaký mají názor na opravdu veliké rty, tak se to nikomu nelíbí.

Krása má mnoho podob.

A tak nikoho opravdu nechápu, proč si to některé ženy nechávají udělat. A co teprve muži. Zvětšovat svoje rty si nechávají dokonce už i pánové, což mě za začátku dost šokovalo. Tohle je pro mě ještě horší zjištění, než když si rty zvětšují ženy. Protože opravdu nechápu mužskou populaci, že si nechá někdo vůbec zvětšit rty anebo také jsem se dozvěděla, že muži pro svou krásu dělají ještě to, že si nechají udělat naimplantovat svaly anebo se také nechávají vycpat líce. Podle mého názoru je to opravdu katastrofa. Vypadá to hrozně. Neřeknu u ženy, ale už může tyto plastické operace vypadají opravdu katastrofálně a strašidelně. A když už jsme u té plasticky a chirurgii, tak máte také něco podobného? nic neodsuzuji, protože mě to jistě říká jednoho dne také.