My a politika

Politika je něco, co někoho opravdu hodně zajímá. Anebo se o to nezajímá vůbec. A je totiž opravdu hodně způsobů a také názorů, co člověk na politiku vůbec může ctít. Abych se přiznala, tak já jsem ze začátku politiku opravdu hodně sledovala. Zajímalo mě všechno možné, protože to bylo docela takové zajímavé a také překvapivé. Nikdy bych netušila, co všechno se může v politice dát pochopit. Anebo proč to všechno je tak složité. Protože když jsem se kolikrát třeba ptala i svých rodičů, proč je politika vůbec někdy taková divoká a složitá, tak mi rodiče řekli, že už to tak prostě je.

Politika je někdy složitá.

Zajímavé, že? Nechtěla jsem si ani připustit to, že by třeba o politice se už vůbec nemluvilo. A když politika je opravdu hodně důležitá, tak je někdy i k smíchu. Ona vlastně musí být stále diskutovaná, aby lidé, občané České republiky, se to všechno dozvěděli, politika je a co to obnáší. Kdybyste třeba si sami řekli, že byste také chtěli jít do politiky kandidovat, tak vlastně vy můžete. Opravdu na tom nevidím nic špatného, když člověk chce kandidovat do politiky. Ale abych pravdu řekla, tak zase nemám ráda lidi, kteří se smějí těm lidem, kteří jsou politici anebo kteří chtějí kandidovat právě do politiky.

Politika je i online.

A tohle znám moc dobře, protože moje kamarádka chtěla kandidovat do politiky. Jenomže bohužel se jí to nepodařilo. A když se to všechno potom rozneslo, že ona kandidovala do politiky, tak se jí potom opravdu všichni smáli. A kamarádka byla všem pro smích. Ale bohužel tohle mi přijde opravdu hodně sobecké, protože přece záleží opravdu na každém, kam bude kandidovat anebo jakou práci bude vykonávat. I když politiku v poslední době moc nemám ráda, tak si samozřejmě opravdu nedělám z někoho srandu. Dělat si srandu z lidí? A proč? Každý člověk je nějaký a je přeci úplně jedno, jestli je to politik nebo prodavač.