Co získáte s topením v podlaze od instalatéra z Ostravy

Příjemné ranní vstávání – není nic horšího, než ledová podlaha při ranním vstávání. Jít takto z vyhřátého pelíšku na toaletu je svým způsobem šok a stres. Probouzet bychom se měli postupně, a ne jako na vojně, kde to byl stres nejvyššího kalibru. S topením v podlaze to žádný stres nebude.

Reflexní masáž zdarma – reflexologie chodidel jsou dle některých odborníků nejúčinnějším typem masáží, protože mají primární vliv na funkci všech tělesných orgánů. Velmi obdobně funguje i chůze po vyhřáté podlaze, stimulujeme tím energetické dráhy, podobně, jako při masérském úkonu.

bosé nohy

Posezení s kamarády u kávy na koberci – až si pozvete domů návštěvu, nemusíte sedět jen v křesle, můžete se posadit i na vyhřátý koberec a tam servírovat občerstvení a provozovat různou zábavu, například deskové nebo karetní kry.

Děti si mohou hrát i na dlažbě – většina dětí s radostí provozuje zábavné činnosti na podlaze, nestačí jim k tomu psací stůl nebo postel. Na podlahu si rozloží stavebnici nebo autodráhu či vláčky a užívají si tu neskutečnou domácí pohodu. S podlahovým topením si mohou hrát klidně na keramické dlažbě, nebude je studit ani na bosá chodidla, pokud se rozhodnou ráno vstát z postele a hned si začít hrát třeba v pyžamu.

nohy na podlaze

Jak se řeší závady na podlahovém topení

Mnozí lidé mají stále strach pustit se do výstavby podlahového topení z jednoho prostého důvodu. Mají totiž zažité, anebo ví ze zkušeností některých známých, že jakmile praskne trubka v podlaze, je nutné pozvat partu kopáčů se sbíječkami a doslova vybušit veškerý beton. Jistě si umíte představit, jak to bude probíhat – všude neskutečný chaos, vynášení věcí z obýváku na zahradu, značný hluk a prach, stavební práce trvající desítky hodin atd. Prostě hotový horor.

Tak tomu bývalo dříve, a podobné scénáře se možná i odehrávaly, ale dnes už to neplatí. Dnes se defekty na topném okruhu vyhledávají instalatérem v Ostravě Rychle jinak, například formovacím plynem, a z podlahy se odebere jen malý kousek v místě, kde je prasklina, tedy rozhodně ne na celé ploše obýváku.

5/5 - (2 votes)