Vybírejte skvělé materiály na oblečení

Jakou látku nebo materiál máte rádi? Každý má svůj oblíbený materiál, z kterého rád nosí své oblečení. Nebo do nich oblíká své děti. Když se zaměříme na praktičnost materiálu, ten se hodí především pro děti. Ale také do situací jako je sport, déšť nebo třeba při zaměstnání v terénu pro dospělé osoby. Můj oblíbený materiál je softshell, bavlna, merino vlna, fleece a šusťákovina. Každý z výše zmíněných je vhodný k něčemu jinému. Softshell používám na podzim hlavně jako odolnost proti větru. Kalhoty, bundy, nákrčník i čepice, skvěle se hodí na vše. Nikdy se mi nestalo, že by mi v softshellu byla zima nebo naopak velké teplo.

Žlutá bunda

A u dětí to platí taktéž. Bavlna je vhodná na spodní prádlo a trička. Merino vlnu miluji, protože patří mezi funkční oblečení. To znamená, že dobře odvádí pot. To se hodí při sportu nebo třeba při nošení dětí v nosítku v horkých letních měsících. Z fleecu mám snad všechny mikiny, které jsou vhodné v chladných měsících. A co šusťákovina? Ta je skvělá s funkční kombinací. Hřeje, odvádí pot, odolnost proti dešti, větru a vlhkosti celkově. Šusťákový materiál využívám především na dětské zimní kombinézy a lyžařské oblečení pro sebe a manžela na hory. Je vhodný i na pláštěnky.

Pláštěnka a déšť

Nosíte? Pro mě je velice praktická, když jdeme s dětmi v dešti. A víte proč? Nemusím totiž v ruce držet deštník a mám volné obě ruce. Kdo má děti, tak ví, že to je k nezaplacení. Koupila jsem si ke stylové pláštěnce originální barevné holínky. Nemusíte se tedy obávat, že budete vypadat ve městě nevhodně. Věřte mi, že jde i tato móda nakombinovat tak, abyste se cítili dobře. Vybírat můžete ze spousty barev, Výrazné i decentní. Matné i lesklé. Co se líbí Vám? Já jsem se s dětmi sladila dokonale barevně. nejmladší dcera má světle růžovou pláštěnku, starší dcera pak tmavě růžovou a já červenou. Jsme všechny spokojené!