Balíte se na dovolenou?

Vyrážíte na dovolenou a nešťastně stojíte nad hromadou věcí, které potřebujete nějak rozumně sbalit do kufru nebo batohu? Opakuje se tato situace každý rok a vy jste stále stejně nervózní a nevíte jak na to? A víte, jak si úsporně sbalit co nejvíce věcí? Hlavní pravidlo pro balení do kufru na dovolenou je rolovaní. Je to způsob jak si zabalit i večerní šaty a ony zůstanou nepokrčené, jako byste je právě vyžehlili. Pokud chcete zabránit škodám, jako je vyteklý šampon nebo sprchovací gel, balte vše, co by mohlo vytéct, do uzavíratelných sáčků.

uzavíratelné sáčky

Uzavíratelné sáčky jsou také nutností, pokud letíte letadlem jen s příručním zavazadlem a máte v něm kosmetiku. Podle přísných přepravních podmínek leteckých společností, nesmí žádný kosmetický přípravek být ve větší lahvičce než 100ml, to už dnes téměř všichni ví, ale málo se ví, že musí být v uzavíratelném sáčku. Některá větší letiště tyto sáčky dokonce nabízí zdarma přímo při odbavování, aby vám ušetřilo starosti.

Uzavíratelné sáčky 2pack jsou ale praktické i pro další účely. Mohou ochránit váš mobil od písku na pláži. V menších uzavíratelných sáčcích můžete mít schované peníze, pokud jdete jen na lehko na pláž a máte jen plavky. V uzavíratelném sáčku budou peníze v kapsičce plavek v bezpečí.

uzavíratelný sáček

Větší uzavíratelné sáčky se budou hodit i na již použité oblečení, které půjde do pračky až po vašem návratu z dovolené. Přiznejme si to, pokud jsme na dovolené 14 dní, tak prádlo z prvního dne dovolené nebude příliš voňavé. Uzavíratelný sáček umí utěsnit i toto. Sbalit se na dovolenou není snadné. Kufr má omezenou kapacitu a také si letecké společnosti určují, kolik může maximálně vážit. Je to pro vaši bezpečnost, protože letadlo má danou maximální hmotnost, kterou ve vzduchu unese. Užijte si dovolenou a pamatujte, na dovolenou nepotřebujete moc věcí, mnohdy stačí jen plavky.